Tumey Timing & Data, Inc. - Contractor License 
          Jim Taylor  HS Outdoor Classic - 4/14/2018           
              Live Results @  www.tumeytiming.com              
                 Susquehanna University  Track                 
 
Event 36  Boys Javelin Throw
===============================================================
    Name                    Year School                  Finals
===============================================================
Flight  1                                                      
  1 Devlin, Trae                 Central Columbia        143-03
  2 Evert, Brock                 Mount Carmel Area       137-04
  3 Croman, Hunter               Selinsgrove Area        126-05
  4 DeBerry, Haiden              Milton Area             126-01
  5 Salvatori, Nick              Loyalsock Twp           125-07
  6 George, Parker               Selinsgrove Area        124-02
  7 Rolle, Jarred                New Oxford              122-02
  8 Hampton, Austin              Warrior Run             121-05
  9 Rodriguez, Joshua            Milton Area             120-01
 10 Henry, Andrew                Lewisburg Area          117-10
 11 Renno, Jeremiah              Mount Carmel Area       114-06
 12 Yodock, Spencer              Bloomsburg               90-05
Flight  2                                                      
  1 Aikey, Colton                Milton Area             166-10
  2 Heintzelman, Cole            Central Columbia        162-03
  3 Newton, Sam                  Loyalsock Twp           154-00
  4 Antonyuk, Michael            Mifflinburg Area        151-03
  5 Shemory, Elijah              Jersey Shore Area       150-05
  6 Moser, Anthony               Mount Carmel Area       150-00
  7 romanoff, brennan            New Oxford              145-00
  8 Waltz, Jake                  Loyalsock Twp           142-08
  9 Kane, Blake                  Shamokin Area           135-08
 10 Crowl, Nate                  Southern Col            122-03
 11 Haines, Sean                 Mifflinburg Area        113-07
===============================================================
    Name                    Year School                  Finals
===============================================================
Finals                                                         
  1 Aikey, Colton                Milton Area             166-10
  2 Heintzelman, Cole            Central Columbia        162-03
  3 Newton, Sam                  Loyalsock Twp           154-00
  4 Antonyuk, Michael            Mifflinburg Area        151-03
  5 Shemory, Elijah              Jersey Shore Area       150-05
  6 Moser, Anthony               Mount Carmel Area       150-00
  7 romanoff, brennan            New Oxford              145-00
  8 Devlin, Trae                 Central Columbia        143-03
  9 Waltz, Jake                  Loyalsock Twp           142-08
 10 Evert, Brock                 Mount Carmel Area       137-04
 11 Kane, Blake                  Shamokin Area           135-08
 12 Croman, Hunter               Selinsgrove Area        126-05
 13 DeBerry, Haiden              Milton Area             126-01
 14 Salvatori, Nick              Loyalsock Twp           125-07
 15 George, Parker               Selinsgrove Area        124-02
 16 Crowl, Nate                  Southern Col            122-03
 17 Rolle, Jarred                New Oxford              122-02
 18 Hampton, Austin              Warrior Run             121-05
 19 Rodriguez, Joshua            Milton Area             120-01
 20 Henry, Andrew                Lewisburg Area          117-10
 21 Renno, Jeremiah              Mount Carmel Area       114-06
 22 Haines, Sean                 Mifflinburg Area        113-07
 23 Yodock, Spencer              Bloomsburg               90-05