Tumey Timing & Data, Inc. - Contractor License 
          Jim Taylor  HS Outdoor Classic - 4/14/2018           
              Live Results @  www.tumeytiming.com              
                 Susquehanna University  Track                 
 
Event 34  Boys Discus Throw
===============================================================
    Name                    Year School                  Finals
===============================================================
Flight  1                                                      
  1 Stabinski, John              Southern Col            108-11
  2 Aikey, Colton                Milton Area          104-09.50
  3 Watkins, Jack                Warrior Run              99-06
  4 Wheeler, Luke                New Oxford               99-05
  5 Zalar, George                Shamokin Area         99-01.50
  6 Haines, Sean                 Mifflinburg Area         93-06
  7 Stambaugh, Zander            New Oxford            91-05.75
  8 Mosley, Malachi              Milton Area              87-07
  9 Knott, Hunter                Loyalsock Twp            87-00
 10 Fagnano, Nathan              Loyalsock Twp            83-03
Flight  2                                                      
  1 Wolf, Brennan                Selinsgrove Area     159-10.50
  2 Dreese, Keith                Selinsgrove Area        142-04
  3 McGinley, William            Bloomsburg           129-06.50
  4 Gose, Josh                   Lewisburg Area       122-01.50
  5 Tiffin, Michael              Lewisburg Area          120-00
  6 Fausey, Matt                 Jersey Shore Area    119-02.50
  7 Shemory, Elijah              Jersey Shore Area    117-03.50
  8 Benfer, Garrett              Selinsgrove Area        116-02
  9 Krakowski, Collin            Mount Carmel Area       115-08
 10 Donlan, Troy                 Southern Col         115-05.50
 11 Stewart, Jared               Mount Carmel Area     98-02.50
 12 Grimes, Nate                 Shamokin Area         94-10.50
===============================================================
    Name                    Year School                  Finals
===============================================================
Finals                                                         
  1 Wolf, Brennan                Selinsgrove Area     159-10.50
  2 Dreese, Keith                Selinsgrove Area        142-04
  3 McGinley, William            Bloomsburg           129-06.50
  4 Gose, Josh                   Lewisburg Area       122-01.50
  5 Tiffin, Michael              Lewisburg Area          120-00
  6 Fausey, Matt                 Jersey Shore Area    119-02.50
  7 Shemory, Elijah              Jersey Shore Area    117-03.50
  8 Benfer, Garrett              Selinsgrove Area        116-02
  9 Krakowski, Collin            Mount Carmel Area       115-08
 10 Donlan, Troy                 Southern Col         115-05.50
 11 Stabinski, John              Southern Col            108-11
 12 Aikey, Colton                Milton Area          104-09.50
 13 Watkins, Jack                Warrior Run              99-06
 14 Wheeler, Luke                New Oxford               99-05
 15 Zalar, George                Shamokin Area         99-01.50
 16 Stewart, Jared               Mount Carmel Area     98-02.50
 17 Grimes, Nate                 Shamokin Area         94-10.50
 18 Haines, Sean                 Mifflinburg Area         93-06
 19 Stambaugh, Zander            New Oxford            91-05.75
 20 Mosley, Malachi              Milton Area              87-07
 21 Knott, Hunter                Loyalsock Twp            87-00
 22 Fagnano, Nathan              Loyalsock Twp            83-03