Tumey Timing & Data, Inc. - Contractor License 
          Jim Taylor  HS Outdoor Classic - 4/14/2018           
              Live Results @  www.tumeytiming.com              
                 Susquehanna University  Track                 
 
Event 26  Boys Long Jump
===============================================================
    Name                    Year School                  Finals
===============================================================
Flight  1                                                      
  1 Werick, Cameron              New Oxford            19-01.00
  2 Dietz, Keenan                Midd-West             18-09.00
  3 Colon, Dante                 Mifflinburg Area      18-02.00
  4 Baughman, Trey               Meadowbrook           18-01.00
  5 Kurtz, Kylan                 Warrior Run           17-11.00
  6 O'Malley, Patrick            Selinsgrove Area      17-09.50
  7 Yasin-Bradley, Qamar         Milton Area           17-09.00
  7 Delbaugh, Billy              Shamokin Area         17-09.00
  9 Brady, Justis                Warrior Run           17-05.00
 10 Howard, Pacey                Warrior Run           17-02.00
 10 Williams, Blaise             Central Columbia      17-02.00
 12 Krizan, Simeon               Loyalsock Twp         17-01.00
 12 Lemon, Sydney                Mifflinburg Area      17-01.00
 14 Britton, Allen               Central Columbia      16-11.00
 15 Williams, Dominic            Jersey Shore Area     14-09.00
 -- Garrison, Jalil              Milton Area               FOUL
Flight  2                                                      
  1 Frantz, Hunter               Jersey Shore Area     21-09.00
  2 Masser, Joey                 Shamokin Area         21-05.00
  3 Karycki, Tanner              Mount Carmel Area     21-03.00
  4 Janneh, Abdul                New Oxford            20-11.00
  5 Schiccatano, Matt            Shamokin Area         20-03.00
  6 Sheptock, Shawn              Mount Carmel Area     20-01.00
  7 Inch, Jarrett                Selinsgrove Area      19-07.00
  8 Keister, Owen                Milton Area           18-11.00
  9 Stopper, Zach                Loyalsock Twp         18-10.50
 10 Baidoo, Darren               Lewisburg Area        18-10.00
 10 Troutman, Nick               Mount Carmel Area     18-10.00
 12 Hafner, Liam                 New Oxford            18-08.00
 13 Sabo, Alex                   Lewisburg Area        18-01.00
 14 Britton, Thor                Selinsgrove Area      17-10.00
 15 Fritz, Andrew                Central Columbia      16-10.00
 16 Waltz, Jake                  Loyalsock Twp         14-03.00
===============================================================
    Name                    Year School                  Finals
===============================================================
Finals                                                         
  1 Frantz, Hunter               Jersey Shore Area     21-09.00
  2 Masser, Joey                 Shamokin Area         21-05.00
  3 Karycki, Tanner              Mount Carmel Area     21-03.00
  4 Janneh, Abdul                New Oxford            20-11.00
  5 Schiccatano, Matt            Shamokin Area         20-03.00
  6 Sheptock, Shawn              Mount Carmel Area     20-01.00
  7 Inch, Jarrett                Selinsgrove Area      19-07.00
  8 Werick, Cameron              New Oxford            19-01.00
  9 Keister, Owen                Milton Area           18-11.00
 10 Stopper, Zach                Loyalsock Twp         18-10.50
 11 Baidoo, Darren               Lewisburg Area        18-10.00
 11 Troutman, Nick               Mount Carmel Area     18-10.00
 13 Dietz, Keenan                Midd-West             18-09.00
 14 Hafner, Liam                 New Oxford            18-08.00
 15 Colon, Dante                 Mifflinburg Area      18-02.00
 16 Baughman, Trey               Meadowbrook           18-01.00
 16 Sabo, Alex                   Lewisburg Area        18-01.00
 18 Kurtz, Kylan                 Warrior Run           17-11.00
 19 Britton, Thor                Selinsgrove Area      17-10.00
 20 O'Malley, Patrick            Selinsgrove Area      17-09.50
 21 Delbaugh, Billy              Shamokin Area         17-09.00
 21 Yasin-Bradley, Qamar         Milton Area           17-09.00
 23 Brady, Justis                Warrior Run           17-05.00
 24 Howard, Pacey                Warrior Run           17-02.00
 24 Williams, Blaise             Central Columbia      17-02.00
 26 Krizan, Simeon               Loyalsock Twp         17-01.00
 26 Lemon, Sydney                Mifflinburg Area      17-01.00
 28 Britton, Allen               Central Columbia      16-11.00
 29 Fritz, Andrew                Central Columbia      16-10.00
 30 Williams, Dominic            Jersey Shore Area     14-09.00
 31 Waltz, Jake                  Loyalsock Twp         14-03.00
 -- Garrison, Jalil              Milton Area               FOUL