Tumey Timing & Data, Inc. - Contractor License 
            Jim Taylor  HS Outdoor Classic - 4/14/2018             
                Live Results @  www.tumeytiming.com                
                   Susquehanna University  Track                   
 
Event 24  Boys 4x400 Meter Relay
================================================================   
    School                                               Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Midd-West  'A'                                      3:36.10    
     1) Teats, Trevor                   2) Kline, Kameron          
     3) Dietz, Keenan                   4) Shoemaker, Logan        
  2 Jersey Shore Area  'A'                              3:48.57    
     1) Worth, Micah                    2) Hartman, Jonah          
     3) Mummert, Hunter                 4) Carpenter, Chase        
  3 Selinsgrove Area  'A'                               4:16.72    
     1) Gaugler, Evan                   2) Jenkins, Ethan          
     3) Cerezo, John                    4) Beiler, Bennet          
Section  2                                                         
  1 Central Columbia  'A'                               3:30.20    
     1) Devlin, Dylan                   2) Schechterly, Jack       
     3) Verse, Jared                    4) Bradley, Zander         
  2 Mifflinburg Area  'A'                               3:30.53    
     1) Reimer, Caleb                   2) Day, Chris              
     3) Zimmerman, Eric                 4) Bailey, Tyler           
  3 Mount Carmel Area  'A'                              3:31.35    
     1) Pupo, Brandon                   2) Moser, Anthony          
     3) Karycki, Tanner                 4) Adams, Tyler            
  4 New Oxford  'A'                                     3:34.34    
     1) Aguilar, Antony                 2) Becker, Connor          
     3) Strausbaugh, Noah               4) Buhr, Owen              
  5 Warrior Run  'A'                                    3:35.53    
     1) Crawford, Samuel                2) Hoffman, Cassidy        
     3) Hazzoum, Tyrese                 4) Magyar, Addison         
  6 Milton Area  'A'                                    3:45.37    
     1) Aikey, Colton                   2) Guinn-Bailey, Kellan    
     3) Phillips, Zach                  4) Leeser, Tyler           
  7 Loyalsock Twp  'A'                                  3:46.80    
     1) Huber, Jacob                    2) Williams, Darius        
     3) Robbins, Ben                    4) Nickolaus, Matt         
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Central Columbia  'A'                               3:30.20   2
     1) Devlin, Dylan                   2) Schechterly, Jack       
     3) Verse, Jared                    4) Bradley, Zander         
  2 Mifflinburg Area  'A'                               3:30.53   2
     1) Reimer, Caleb                   2) Day, Chris              
     3) Zimmerman, Eric                 4) Bailey, Tyler           
  3 Mount Carmel Area  'A'                              3:31.35   2
     1) Pupo, Brandon                   2) Moser, Anthony          
     3) Karycki, Tanner                 4) Adams, Tyler            
  4 New Oxford  'A'                                     3:34.34   2
     1) Aguilar, Antony                 2) Becker, Connor          
     3) Strausbaugh, Noah               4) Buhr, Owen              
  5 Warrior Run  'A'                                    3:35.53   2
     1) Crawford, Samuel                2) Hoffman, Cassidy        
     3) Hazzoum, Tyrese                 4) Magyar, Addison         
  6 Midd-West  'A'                                      3:36.10   1
     1) Teats, Trevor                   2) Kline, Kameron          
     3) Dietz, Keenan                   4) Shoemaker, Logan        
  7 Milton Area  'A'                                    3:45.37   2
     1) Aikey, Colton                   2) Guinn-Bailey, Kellan    
     3) Phillips, Zach                  4) Leeser, Tyler           
  8 Loyalsock Twp  'A'                                  3:46.80   2
     1) Huber, Jacob                    2) Williams, Darius        
     3) Robbins, Ben                    4) Nickolaus, Matt         
  9 Jersey Shore Area  'A'                              3:48.57   1
     1) Worth, Micah                    2) Hartman, Jonah          
     3) Mummert, Hunter                 4) Carpenter, Chase        
 10 Selinsgrove Area  'A'                               4:16.72   1
     1) Gaugler, Evan                   2) Jenkins, Ethan          
     3) Cerezo, John                    4) Beiler, Bennet