Tumey Timing & Data, Inc. - Contractor License 
            Jim Taylor  HS Outdoor Classic - 4/14/2018             
                Live Results @  www.tumeytiming.com                
                   Susquehanna University  Track                   
 
Event 23  Girls 4x400 Meter Relay
================================================================   
    School                                               Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Shamokin Area  'A'                                  4:50.36    
     1) Kramer, Emma                    2) Wagner, Lauren          
     3) Yoder, Chloe                    4) Radomski, Stacey        
Section  2                                                         
  1 Mifflinburg Area  'A'                               4:13.77    
     1) Walter, Olivia                  2) Reamer, Angela          
     3) Doebler, Brianna                4) Miller, Jillian         
  2 Loyalsock Twp  'A'                                  4:24.26    
     1) Burdett, Anna                   2) DiNicola, Elisa         
     3) Kendall, Megan                  4) Machmer, Erin           
  3 Warrior Run  'A'                                    4:26.35    
     1) Axtman, Amber                   2) Bowman, Paige           
     3) Burrows, Emma                   4) Jones, Kylie            
  4 Mount Carmel Area  'A'                              4:27.76    
     1) Little, Bailey                  2) Mazzetesta, Talia       
     3) Smith, Chloe                    4) Fletcher, Caroline      
  5 Central Columbia  'A'                               4:30.36    
     1) Klingerman, Grace               2) Zeisloft, Olivia        
     3) Bull, Lauren                    4) Crawford, Madison       
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Mifflinburg Area  'A'                               4:13.77   2
     1) Walter, Olivia                  2) Reamer, Angela          
     3) Doebler, Brianna                4) Miller, Jillian         
  2 Loyalsock Twp  'A'                                  4:24.26   2
     1) Burdett, Anna                   2) DiNicola, Elisa         
     3) Kendall, Megan                  4) Machmer, Erin           
  3 Warrior Run  'A'                                    4:26.35   2
     1) Axtman, Amber                   2) Bowman, Paige           
     3) Burrows, Emma                   4) Jones, Kylie            
  4 Mount Carmel Area  'A'                              4:27.76   2
     1) Little, Bailey                  2) Mazzetesta, Talia       
     3) Smith, Chloe                    4) Fletcher, Caroline      
  5 Central Columbia  'A'                               4:30.36   2
     1) Klingerman, Grace               2) Zeisloft, Olivia        
     3) Bull, Lauren                    4) Crawford, Madison       
  6 Shamokin Area  'A'                                  4:50.36   1
     1) Kramer, Emma                    2) Wagner, Lauren          
     3) Yoder, Chloe                    4) Radomski, Stacey