Tumey Timing & Data, Inc. - Contractor License 
            Jim Taylor  HS Outdoor Classic - 4/14/2018             
                Live Results @  www.tumeytiming.com                
                   Susquehanna University  Track                   
 
Event 22  Boys 3200 Meter Run
================================================================   
    Name                    Year School                  Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Tharp, Ethan                 Shamokin Area         11:04.30    
  2 Hagarman, Wes                New Oxford            11:16.57    
  3 Zheng, Clif                  Shamokin Area         11:18.12    
  4 Marks, Dan                   Mifflinburg Area      11:21.14    
  5 Raullerson, Lukas            New Oxford            11:23.42    
  6 Magee, Owen                  Selinsgrove Area      11:35.63    
  7 Kuzo, Nick                   Southern Col          11:39.21    
  8 Gates, Brandon               Warrior Run           11:43.62    
  9 Anascavage, Conner           Shamokin Area         11:53.07    
 10 Davies, Tyler                Central Columbia      12:01.30    
 11 Eric, Dubartell              Bloomsburg            12:09.26    
 12 LaCroix, Bryant              Bloomsburg            12:12.69    
 13 Wamsley, Coby                Bloomsburg            12:13.29    
 14 Seesholtz, Koy               Central Columbia      12:30.81    
Section  2                                                         
  1 Davis, Isaac                 Jersey Shore Area      9:47.31    
  2 Lapotsky, Krystof            Mount Carmel Area     10:08.13    
  3 Serfass, Quinn               Loyalsock Twp         10:18.48    
  4 Knoebel, Ethan               Southern Col          10:19.40    
  5 Long, Quenton                Mifflinburg Area      10:19.86    
  6 Sullivan, Ryan               Loyalsock Twp         10:29.79    
  7 Walter, Tanner               Milton Area           10:39.67    
  8 Reese, Brady                 Southern Col          10:49.55    
  9 Dufrene, Caden               Warrior Run           10:53.61    
 10 Loreman, Colton              Milton Area           10:54.44    
 11 Busch, Jacob                 Central Columbia      11:10.25    
 12 Doresky, Nick                Milton Area           11:14.34    
 13 Reed, Alex                   Loyalsock Twp         11:25.07    
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Davis, Isaac                 Jersey Shore Area      9:47.31   2
  2 Lapotsky, Krystof            Mount Carmel Area     10:08.13   2
  3 Serfass, Quinn               Loyalsock Twp         10:18.48   2
  4 Knoebel, Ethan               Southern Col          10:19.40   2
  5 Long, Quenton                Mifflinburg Area      10:19.86   2
  6 Sullivan, Ryan               Loyalsock Twp         10:29.79   2
  7 Walter, Tanner               Milton Area           10:39.67   2
  8 Reese, Brady                 Southern Col          10:49.55   2
  9 Dufrene, Caden               Warrior Run           10:53.61   2
 10 Loreman, Colton              Milton Area           10:54.44   2
 11 Tharp, Ethan                 Shamokin Area         11:04.30   1
 12 Busch, Jacob                 Central Columbia      11:10.25   2
 13 Doresky, Nick                Milton Area           11:14.34   2
 14 Hagarman, Wes                New Oxford            11:16.57   1
 15 Zheng, Clif                  Shamokin Area         11:18.12   1
 16 Marks, Dan                   Mifflinburg Area      11:21.14   1
 17 Raullerson, Lukas            New Oxford            11:23.42   1
 18 Reed, Alex                   Loyalsock Twp         11:25.07   2
 19 Magee, Owen                  Selinsgrove Area      11:35.63   1
 20 Kuzo, Nick                   Southern Col          11:39.21   1
 21 Gates, Brandon               Warrior Run           11:43.62   1
 22 Anascavage, Conner           Shamokin Area         11:53.07   1
 23 Davies, Tyler                Central Columbia      12:01.30   1
 24 Eric, Dubartell              Bloomsburg            12:09.26   1
 25 LaCroix, Bryant              Bloomsburg            12:12.69   1
 26 Wamsley, Coby                Bloomsburg            12:13.29   1
 27 Seesholtz, Koy               Central Columbia      12:30.81   1