Tumey Timing & Data, Inc. - Contractor License 
            Jim Taylor  HS Outdoor Classic - 4/14/2018             
                Live Results @  www.tumeytiming.com                
                   Susquehanna University  Track                   
 
Event 9  Girls 1600 Meter Run
================================================================   
    Name                    Year School                  Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Hornberger, Reagan           Midd-West              6:06.31    
  2 Kirkendall, Kylie            Jersey Shore Area      6:09.69    
  3 Young, Codi                  Central Columbia       6:12.44    
  4 Ebersole, Makayla            Midd-West              6:21.35    
  5 Heimbach, Aleigha            Selinsgrove Area       6:21.36    
  6 Crone, Jayla                 New Oxford             6:34.50    
  7 Blickley, Maddie             Warrior Run            6:37.93    
  8 Boos, Grace                  Loyalsock Twp          6:38.48    
  9 Stamm, Alanna                Milton Area            6:39.45    
 10 Malehorn, Laura              Selinsgrove Area       6:40.29    
 11 Latchford, Mackenzie         Milton Area            6:51.85    
 12 Hinkle, Carole               Shamokin Area          6:52.19    
 13 Haberman, Ashley             Mifflinburg Area       6:54.45    
Section  2                                                         
  1 Sagar, Isabel                Loyalsock Twp          5:20.6h    
  2 Mazzetesta, Talia            Mount Carmel Area      5:32.5h    
  3 Fletcher, Caroline           Mount Carmel Area      5:38.2h    
  4 Trapani, Cameron             Warrior Run            5:49.4h    
  5 Gerst, Abigale               Jersey Shore Area      5:51.9h    
  6 Hoffman, Alyssa              Warrior Run            5:54.4h    
  7 Romania, Tori                Southern Col           6:00.2h    
  8 Hager, Kyleigh               Jersey Shore Area      6:03.3h    
  9 Richter, Tori                New Oxford             6:09.4h    
 10 Mangiapane, Valeria          Mount Carmel Area      6:12.6h    
 11 Steward, Sarah               Central Columbia       6:18.0h    
 12 Zimmerman, Katelyn           Milton Area            6:21.3h    
 13 Radomski, Stacey             Shamokin Area          6:22.8h    
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Sagar, Isabel                Loyalsock Twp          5:20.6h   2
  2 Mazzetesta, Talia            Mount Carmel Area      5:32.5h   2
  3 Fletcher, Caroline           Mount Carmel Area      5:38.2h   2
  4 Trapani, Cameron             Warrior Run            5:49.4h   2
  5 Gerst, Abigale               Jersey Shore Area      5:51.9h   2
  6 Hoffman, Alyssa              Warrior Run            5:54.4h   2
  7 Romania, Tori                Southern Col           6:00.2h   2
  8 Hager, Kyleigh               Jersey Shore Area      6:03.3h   2
  9 Hornberger, Reagan           Midd-West              6:06.31   1
 10 Richter, Tori                New Oxford             6:09.4h   2
 11 Kirkendall, Kylie            Jersey Shore Area      6:09.69   1
 12 Young, Codi                  Central Columbia       6:12.44   1
 13 Mangiapane, Valeria          Mount Carmel Area      6:12.6h   2
 14 Steward, Sarah               Central Columbia       6:18.0h   2
 15 Zimmerman, Katelyn           Milton Area            6:21.3h   2
 16 Ebersole, Makayla            Midd-West              6:21.35   1
 17 Heimbach, Aleigha            Selinsgrove Area       6:21.36   1
 18 Radomski, Stacey             Shamokin Area          6:22.8h   2
 19 Crone, Jayla                 New Oxford             6:34.50   1
 20 Blickley, Maddie             Warrior Run            6:37.93   1
 21 Boos, Grace                  Loyalsock Twp          6:38.48   1
 22 Stamm, Alanna                Milton Area            6:39.45   1
 23 Malehorn, Laura              Selinsgrove Area       6:40.29   1
 24 Latchford, Mackenzie         Milton Area            6:51.85   1
 25 Hinkle, Carole               Shamokin Area          6:52.19   1
 26 Haberman, Ashley             Mifflinburg Area       6:54.45   1