Tumey Timing & Data, Inc. - Contractor License 
2022 PIAA Dist 11 Track & Field Championship - 5/17/2022 to 5/18/20
                Live Results at www.tumeytiming.com                
                       Whitehall Super Site                        
 
Event 38  Boys Long Jump AA
================================================================   
    Name                    Year School                  Finals    
================================================================   
Flight  1                                                          
  1 Jason Cullen              12 Minersville Area      20-07.50    
  2 Griffin Porter            11 Pen Argyl Area        19-01.50    
  3 Blake Reinard             11 Palisades             18-09.25    
  4 Bradley Kostishak          9 Minersville Area      18-05.00    
  5 Trevor Johnson            10 Palisades             18-00.75    
  6 Angel Arroyo              11 Minersville Area      18-00.00    
  7 Hugh Salva                11 Palisades             17-11.25    
Flight  2                                                          
  1 Wyatt Younes              11 Catasauqua            20-11.50    
  1 Chase Fenstermaker        12 Salisbury Township    20-11.50    
  3 Stephen Jones             10 Palmerton Area        20-06.75    
  4 Taylor LaBarre            11 Pen Argyl Area        20-05.50    
  5 Nicholas Wolff            11 Pine Grove Area       20-04.50    
  6 Kyle Artis                12 Salisbury Township    20-02.25    
  7 Harrison Dailey           12 Palmerton Area        19-04.75    
  8 Raphael Wolf              11 Allentown Ce          18-02.00    
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Wyatt Younes              11 Catasauqua            20-11.50   2
  1 Chase Fenstermaker        12 Salisbury Township    20-11.50   2
  3 Jason Cullen              12 Minersville Area      20-07.50   1
  4 Stephen Jones             10 Palmerton Area        20-06.75   2
  5 Taylor LaBarre            11 Pen Argyl Area        20-05.50   2
  6 Nicholas Wolff            11 Pine Grove Area       20-04.50   2
  7 Kyle Artis                12 Salisbury Township    20-02.25   2
  8 Harrison Dailey           12 Palmerton Area        19-04.75   2
  9 Griffin Porter            11 Pen Argyl Area        19-01.50   1
 10 Blake Reinard             11 Palisades             18-09.25   1
 11 Bradley Kostishak          9 Minersville Area      18-05.00   1
 12 Raphael Wolf              11 Allentown Ce          18-02.00   2
 13 Trevor Johnson            10 Palisades             18-00.75   1
 14 Angel Arroyo              11 Minersville Area      18-00.00   1
 15 Hugh Salva                11 Palisades             17-11.25   1