Tumey Timing & Data, Inc. - Contractor License        5/16/2019 - 7:09 PM
  2019 PIAA Dist 11 Track & Field Championship - 5/15/2019 to 5/16/2019   
                                Class  AAA                                
                           Whitehall Super Site                           
 
Event 6  Boys 110 Meter Hurdles AA
================================================================          
    Name                    Year School                 Prelims           
================================================================          
Heat  1 Preliminaries                                                     
  1 Chase Mazalusky           11 Mahanoy Area             15.59Q          
  2 Eric Lobb                 12 Pen Argyl Area           15.60Q          
  3 Colton Kentopp            12 Palisades                17.18Q 17.172   
  4 David Richards             9 Jim Thorpe Area          17.21q          
  5 Adam Keselicka            12 Marian Catholic          17.98           
  6 Vance Walcott             10 Schuylkill Haven         18.92           
  7 Thomas Hahne              11 Williams Valley          19.02           
  8 Nathan Griffin            11 North Schuylkill         19.51           
Heat  2 Preliminaries                                                     
  1 Jordan Nelson             11 Palmerton Area           15.47Q          
  2 Jonathan Perloni          10 Palmerton Area           16.77Q          
  3 Caleb Reiter              11 Pine Grove Area          17.18Q 17.171   
  4 Joseph Merkel             11 Catasauqua               17.47q          
  5 Justin Ellis              10 Jim Thorpe Area          17.62q          
  6 Caleb Hankee              10 Northern Lehigh          17.78           
  7 Dawson Schriner           12 Jim Thorpe Area          18.04           
  8 Matt Santore              11 Panther Valley           19.25           
  9 Chase Jones                9 Northern Lehigh          20.72           
===================================================================       
    Name                    Year School                 Prelims  H#       
===================================================================       
Preliminaries                                                             
  1 Jordan Nelson             11 Palmerton Area           15.47Q  2       
  2 Chase Mazalusky           11 Mahanoy Area             15.59Q  1       
  3 Eric Lobb                 12 Pen Argyl Area           15.60Q  1       
  4 Jonathan Perloni          10 Palmerton Area           16.77Q  2       
  5 Caleb Reiter              11 Pine Grove Area          17.18Q  2 17.171
  6 Colton Kentopp            12 Palisades                17.18Q  1 17.172
  7 David Richards             9 Jim Thorpe Area          17.21q  1       
  8 Joseph Merkel             11 Catasauqua               17.47q  2       
  9 Justin Ellis              10 Jim Thorpe Area          17.62q  2       
 10 Caleb Hankee              10 Northern Lehigh          17.78   2       
 11 Adam Keselicka            12 Marian Catholic          17.98   1       
 12 Dawson Schriner           12 Jim Thorpe Area          18.04   2       
 13 Vance Walcott             10 Schuylkill Haven         18.92   1       
 14 Thomas Hahne              11 Williams Valley          19.02   1       
 15 Matt Santore              11 Panther Valley           19.25   2       
 16 Nathan Griffin            11 North Schuylkill         19.51   1       
 17 Chase Jones                9 Northern Lehigh          20.72   2