Tumey Timing & Data, Inc. - Contractor License        5/16/2019 - 7:09 PM
  2019 PIAA Dist 11 Track & Field Championship - 5/15/2019 to 5/16/2019   
                                Class  AAA                                
                           Whitehall Super Site                           
 
Event 1  Girls 100 Meter Dash AA
================================================================          
    Name                    Year School                 Prelims           
================================================================          
Heat  1 Preliminaries                                                     
  1 Caitlin Smith             10 Tamaqua Area             13.26Q          
  2 Lauryn Male               11 Pen Argyl Area           13.41Q          
  3 Sayler Burke              12 Palmerton Area           13.53q          
  4 Emma Christman             9 Palmerton Area           13.71           
  5 Maddie Tuskes             10 N Dame G. Pond           13.72           
  6 Kayla Sherry              12 Tamaqua Area             13.76           
  7 Aaliyah M'Bai              9 Salisbury Township       13.77  13.769   
  8 Haleigh Toto               9 Catasauqua               14.05           
  9 Presli Poletti            10 Minersville Area         14.88           
Heat  2 Preliminaries                                                     
  1 Emily Zoscin              12 Weatherly Area           12.84Q          
  2 Kristen Guelcher          10 Northern Lehigh          12.86Q          
  3 Adriana Tavares            9 Panther Valley           13.47q 13.468   
  4 Grace Mussoline           12 Marian Catholic          13.65           
  5 Makayla Weaver             9 Panther Valley           13.92           
  6 Claudia Clark             10 Mahanoy Area             14.09           
  7 Kerry Seiler              10 Salisbury Township       14.12  14.112   
  8 Nicole Gordon             12 Weatherly Area           14.20           
  9 Rhiannon Berger           11 Jim Thorpe Area          14.70           
Heat  3 Preliminaries                                                     
  1 Emily Demalis             12 Shenandoah Valley        12.95Q          
  2 Hailey Falzone             9 N Dame G. Pond           13.47Q 13.461   
  3 Sarah Sidoro               9 N Dame G. Pond           13.48q          
  4 Tressa Barron             10 Tamaqua Area             13.54           
  5 Devin Hubler               9 Minersville Area         13.74           
  6 Aneilia Mcleod            10 Panther Valley           13.77  13.770   
  7 Melissa Ellis              9 Schuylkill Haven         14.12  14.112   
  8 Marnea Wise               12 Jim Thorpe Area          14.55           
  9 Rhianne Markovchick        9 Weatherly Area           14.62           
===================================================================       
    Name                    Year School                 Prelims  H#       
===================================================================       
Preliminaries                                                             
  1 Emily Zoscin              12 Weatherly Area           12.84Q  2       
  2 Emily Demalis             12 Shenandoah Valley        12.95Q  3       
  3 Caitlin Smith             10 Tamaqua Area             13.26Q  1       
  4 Kristen Guelcher          10 Northern Lehigh          12.86Q  2       
  5 Lauryn Male               11 Pen Argyl Area           13.41Q  1       
  6 Hailey Falzone             9 N Dame G. Pond           13.47Q  3 13.461
  7 Adriana Tavares            9 Panther Valley           13.47q  2 13.468
  8 Sarah Sidoro               9 N Dame G. Pond           13.48q  3       
  9 Sayler Burke              12 Palmerton Area           13.53q  1       
 10 Tressa Barron             10 Tamaqua Area             13.54   3       
 11 Grace Mussoline           12 Marian Catholic          13.65   2       
 12 Emma Christman             9 Palmerton Area           13.71   1       
 13 Maddie Tuskes             10 N Dame G. Pond           13.72   1       
 14 Devin Hubler               9 Minersville Area         13.74   3       
 15 Kayla Sherry              12 Tamaqua Area             13.76   1       
 16 Aaliyah M'Bai              9 Salisbury Township       13.77   1 13.769
 17 Aneilia Mcleod            10 Panther Valley           13.77   3 13.770
 18 Makayla Weaver             9 Panther Valley           13.92   2       
 19 Haleigh Toto               9 Catasauqua               14.05   1       
 20 Claudia Clark             10 Mahanoy Area             14.09   2       
 21 Kerry Seiler              10 Salisbury Township       14.12   2 14.112
 21 Melissa Ellis              9 Schuylkill Haven         14.12   3 14.112
 23 Nicole Gordon             12 Weatherly Area           14.20   2       
 24 Marnea Wise               12 Jim Thorpe Area          14.55   3       
 25 Rhianne Markovchick        9 Weatherly Area           14.62   3       
 26 Rhiannon Berger           11 Jim Thorpe Area          14.70   2       
 27 Presli Poletti            10 Minersville Area         14.88   1