Tumey Timing & Data, Inc. - Contractor License 
2019 PIAA Dist 11 Track & Field Championship - 5/15/2019 to 5/16/20
                            Class  AAA                             
                       Whitehall Super Site                        
 
Event 49  Girls Javelin Throw AA
================================================================   
    Name                    Year School                  Finals    
================================================================   
Flight  1                                                          
  1 Emily Dario               11 Pen Argyl Area          104-10    
  2 Katya Hoover              10 Pen Argyl Area           99-04    
  3 Rachel Casella            11 Marian Catholic          84-10    
  4 Shaziya Roberts           11 Catasauqua               84-07    
  5 Theresa Raniszewski       11 N Dame G. Pond           84-06    
  6 Abby Reis                 10 Palmerton Area           82-09    
  7 Macey Wolfe               10 Pine Grove Area          79-07    
  8 Francine Ohlson           11 Northern Lehigh          72-05    
Flight  2                                                          
  1 Victoria Donovan          11 Shenandoah Valley       112-08    
  2 Emily Titus               11 Tamaqua Area            107-04    
  3 Alli Butler               11 Pine Grove Area         107-01    
  4 Kristen Scott             11 Jim Thorpe Area         102-08    
  5 Tory Simmons              11 Catasauqua              101-10    
  6 Kaziaha Streisel           9 Mahanoy Area             96-01    
  7 Taylor Zahodnick          10 North Schuylkill         88-05    
  8 Jacqueline Kokinda        10 Panther Valley           86-01    
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Victoria Donovan          11 Shenandoah Valley       112-08   2
  2 Emily Titus               11 Tamaqua Area            107-04   2
  3 Alli Butler               11 Pine Grove Area         107-01   2
  4 Emily Dario               11 Pen Argyl Area          104-10   1
  5 Kristen Scott             11 Jim Thorpe Area         102-08   2
  6 Tory Simmons              11 Catasauqua              101-10   2
  7 Katya Hoover              10 Pen Argyl Area           99-04   1
  8 Kaziaha Streisel           9 Mahanoy Area             96-01   2
  9 Taylor Zahodnick          10 North Schuylkill         88-05   2
 10 Jacqueline Kokinda        10 Panther Valley           86-01   2
 11 Rachel Casella            11 Marian Catholic          84-10   1
 12 Shaziya Roberts           11 Catasauqua               84-07   1
 13 Theresa Raniszewski       11 N Dame G. Pond           84-06   1
 14 Abby Reis                 10 Palmerton Area           82-09   1
 15 Macey Wolfe               10 Pine Grove Area          79-07   1
 16 Francine Ohlson           11 Northern Lehigh          72-05   1