Tumey Timing & Data, Inc. - Contractor License 
2019 PIAA Dist 11 Track & Field Championship - 5/15/2019 to 5/16/20
                            Class  AAA                             
                       Whitehall Super Site                        
 
Event 37  Girls Long Jump AA
================================================================   
    Name                    Year School                  Finals    
================================================================   
Flight  1                                                          
  1 Lauryn Male               11 Pen Argyl Area        16-05.00    
  2 Rhianne Markovchick        9 Weatherly Area        15-07.00    
  3 Aneilia Mcleod            10 Panther Valley        15-03.50    
  4 Kyra Jackson               9 Catasauqua            15-00.00    
  5 Abigail McGinley          10 Jim Thorpe Area       14-10.50    
  6 Serena Jones               9 Tamaqua Area          14-03.50    
  6 Lily Schimeneck           11 Salisbury Township    14-03.50    
Flight  2                                                          
  1 Erica Holben              12 Salisbury Township    16-00.00    
  2 Sayler Burke              12 Palmerton Area        15-07.00    
  3 Sarah Wagner              10 North Schuylkill      15-05.00    
  4 Emma Christman             9 Palmerton Area        15-04.00    
  5 Maddison Beahm            11 Palmerton Area        15-02.50    
  6 Marnea Wise               12 Jim Thorpe Area       14-10.00    
  6 Grace Burcaw               9 N Dame G. Pond        14-10.00    
  8 Haley Moss                 9 Mahanoy Area          13-10.00    
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Lauryn Male               11 Pen Argyl Area        16-05.00   1
  2 Erica Holben              12 Salisbury Township    16-00.00   2
  3 Sayler Burke              12 Palmerton Area        15-07.00   2
  4 Rhianne Markovchick        9 Weatherly Area        15-07.00   1
  5 Sarah Wagner              10 North Schuylkill      15-05.00   2
  6 Emma Christman             9 Palmerton Area        15-04.00   2
  7 Aneilia Mcleod            10 Panther Valley        15-03.50   1
  8 Maddison Beahm            11 Palmerton Area        15-02.50   2
  9 Kyra Jackson               9 Catasauqua            15-00.00   1
 10 Abigail McGinley          10 Jim Thorpe Area       14-10.50   1
 11 Marnea Wise               12 Jim Thorpe Area       14-10.00   2
 11 Grace Burcaw               9 N Dame G. Pond        14-10.00   2
 13 Serena Jones               9 Tamaqua Area          14-03.50   1
 13 Lily Schimeneck           11 Salisbury Township    14-03.50   1
 15 Haley Moss                 9 Mahanoy Area          13-10.00   2